SHQIPERIA

Kryemadhi tregon të vërtetën për refuzimin e vizës nga SHBA, për Petrit Vasilin

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka sqaruar lajmet se Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë refuzuar vizën nënkryetarit të forcës politike që ajo drejton, Petrit Vasili.
Kryemadhi tha se lajmi është i pavërtetë dhe lajmi sipas kryetares së LSI ka dalë pas një loje të gazetarëve të paguar nga Edi Rama. Petrit Vasili u shpreh Kryemadhi ka publikuar bashkë me vizën amerikane në të.
“Petrit Vasilit nuk i është refuzuar viza dhe kjo është një lojë që është bërë nga gazetarë të paguar të Edi Ramës për të iniciuar dhe për të larguar vëmendjen nga vizita që kisha unë si kryetare e LSI në Departamentin Amerikan të Shtetit, në Kongres, në Senat dhe në institucione të tjera. Po ti Kreshnik e ke vizën për në Amerikë? Na e trego njëherë se Tit Vasili na e tregoi”. Kështu tha Monika Kryemadhi, në debatin e fortë që u përfshi Kreshnik Spahiu dhe kryetarja e LSI.

Loading...

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka sqaruar lajmet se Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë refuzuar vizën nënkryetarit të forcës politike që ajo drejton, Petrit Vasili.

Kryemadhi tha se lajmi është i pavërtetë dhe lajmi sipas kryetares së LSI ka dalë pas një loje të gazetarëve të paguar nga Edi Rama. Petrit Vasili u shpreh Kryemadhi ka publikuar bashkë me vizën amerikane në të.

“Petrit Vasilit nuk i është refuzuar viza dhe kjo është një lojë që është bërë nga gazetarë të paguar të Edi Ramës për të iniciuar dhe për të larguar vëmendjen nga vizita që kisha unë si kryetare e LSI në Departamentin Amerikan të Shtetit, në Kongres, në Senat dhe në institucione të tjera. Po ti Kreshnik e ke vizën për në Amerikë? Na e trego njëherë se Tit Vasili na e tregoi”. Kështu tha Monika Kryemadhi, në debatin e fortë që u përfshi Kreshnik Spahiu dhe kryetarja e LSI.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kryemadhi tregon të vërtetën për refuzimin e vizës nga SHBA, për Petrit Vasilin Kryemadhi tregon të vërtetën për refuzimin e vizës nga SHBA, për Petrit VasilinRating: 5.0
To Top