SHOWBIZ

Kunata e Leartës zbukurohet për dasmë, lë ‘pa mend’ me pamjen

Neca Tërnava është tani një emër shumë i njohur në publik.

Ajo bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Duket se ajo është shëruar nga koronavirusi dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është tani një emër shumë i njohur në publik.

Ajo bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Duket se ajo është shëruar nga koronavirusi dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kunata e Leartës zbukurohet për dasmë, lë ‘pa mend’ me pamjen Kunata e Leartës zbukurohet për dasmë, lë ‘pa mend’ me pamjenRating: 5.0
To Top