SHOWBIZ

Kunata ia bën këtë super-dhuratë Egzonës për ditëlindje

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Egzona sot ka festuar ditëlindjen, dhe për këtë ditë të veçantë familja e saj ka organizuar një festë.

E kunata e saj Biona ka zgjedhur dhuratat më të bukura për t’ia dhuruar./ORAinfo/

Loading...

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Egzona sot ka festuar ditëlindjen, dhe për këtë ditë të veçantë familja e saj ka organizuar një festë.

E kunata e saj Biona ka zgjedhur dhuratat më të bukura për t’ia dhuruar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kunata ia bën këtë super-dhuratë Egzonës për ditëlindje Kunata ia bën këtë super-dhuratë Egzonës për ditëlindjeRating: 5.0
To Top