SHQIPERIA

Kush është mirditori i rrezikshëm i zhdukur prej 22 vjetësh për vrasje të dyfishtë

Policia e Shtetit ka nxjerrë sot një tjetër person të shpallur në kërkim për vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Gjovalin Lesi, i dënuar me burg përjetë.
Sipas policisë Lesi akuzohet se në datën 21 tetor 1997, në fshatin Rrasfik, Rubik të Mirditës ai ka vrarë me armë zjarri motrën e tij, shtetasen me inicialet M. Gj., dhe burrin e saj, shtetasin me inicialet A. Gj.
Shtetasi Gjovalin Lesi është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Mirditë, për veprat penale “Vrasja me paramendim” dhe Armëmbajtja pa leje”.

Loading...

Policia e Shtetit ka nxjerrë sot një tjetër person të shpallur në kërkim për vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Gjovalin Lesi, i dënuar me burg përjetë.

Sipas policisë Lesi akuzohet se në datën 21 tetor 1997, në fshatin Rrasfik, Rubik të Mirditës ai ka vrarë me armë zjarri motrën e tij, shtetasen me inicialet M. Gj., dhe burrin e saj, shtetasin me inicialet A. Gj.

Shtetasi Gjovalin Lesi është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Mirditë, për veprat penale “Vrasja me paramendim” dhe Armëmbajtja pa leje”.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kush është mirditori i rrezikshëm i zhdukur prej 22 vjetësh për vrasje të dyfishtë Kush është mirditori i rrezikshëm i zhdukur prej 22 vjetësh për vrasje të dyfishtëRating: 5.0
To Top