SHQIPERIA

Kush ka bërë seks me një socialiste, shpallet ‘non grata’ në Shqipëri?

Në media ka qarkulluar një lajm ku pretendohet se presidenti Ilir Meta disponon një video të një ambasadori duke bërë seks më një zyrtare të lartë të kryeministrit Edi Rama.
Lidhur me rastin, pretendohet se ambasadori është në listë për t’u shpallur ‘non-grata’ nga Meta.
Kreshnik Spahiu ka ironizuar kreun e shtetit përmes një statusi në facebook, ndërsa shtron pyetjen;
“Dmth: Kush ka bërë seks me një socialiste, do shpallet ‘non grata’ në Shqipëri?”, shkruan Spahiu.
Ilir Meta shpalli “non grata” në presidencë ambasadorin e OSBE, por nuk e ka komentuar rastin e dytë. Kreu i shtetit është futur në një kurs të fortë përplasjeje me ndërkombëtarët, disa prej të cilëve i quan “të shitur dhe që u shërbejnë xhepave të tyre”.

Loading...

Në media ka qarkulluar një lajm ku pretendohet se presidenti Ilir Meta disponon një video të një ambasadori duke bërë seks më një zyrtare të lartë të kryeministrit Edi Rama.

Lidhur me rastin, pretendohet se ambasadori është në listë për t’u shpallur ‘non-grata’ nga Meta.

Kreshnik Spahiu ka ironizuar kreun e shtetit përmes një statusi në facebook, ndërsa shtron pyetjen;

“Dmth: Kush ka bërë seks me një socialiste, do shpallet ‘non grata’ në Shqipëri?”, shkruan Spahiu.

Ilir Meta shpalli “non grata” në presidencë ambasadorin e OSBE, por nuk e ka komentuar rastin e dytë. Kreu i shtetit është futur në një kurs të fortë përplasjeje me ndërkombëtarët, disa prej të cilëve i quan “të shitur dhe që u shërbejnë xhepave të tyre”.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kush ka bërë seks me një socialiste, shpallet ‘non grata’ në Shqipëri? Kush ka bërë seks me një socialiste, shpallet ‘non grata’ në Shqipëri?Rating: 5.0
To Top