SHOWBIZ

Ky është dhëndëri i Remzies

I dashuri e hip në lis vajzën e Remzies.

Riola Hamzaj dhe Besi Bytyqi janë çifti simpatik pa komplekse, të cilët e jetojnë dhe shijojnë jetën siç duan.

Riola është vajza e vetme e këngëtares së njohur Remzie Osmanit, për të cilën jo rrallë flitet e shkruhet në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Ajo cilësohet si femër modeste, e zgjuar dhe shumë e dhënë mbas familjes, njerëzve të zemrës.

Lidhjen e saj të dashurisë me Besin e bëri publike muaj me parë dhe kohë pas kohe publikon fotografi me të.

Së fundi ka publikuar një imazh të lezetshëm në natyrë. Ata duken tejet të lutur, teksa shihet se si Besi e ka hipur në lis Riolen.

“I çmuari im”, ka shkruar ajo krahas këtij imazhi.

Loading...

I dashuri e hip në lis vajzën e Remzies.

Riola Hamzaj dhe Besi Bytyqi janë çifti simpatik pa komplekse, të cilët e jetojnë dhe shijojnë jetën siç duan.

Riola është vajza e vetme e këngëtares së njohur Remzie Osmanit, për të cilën jo rrallë flitet e shkruhet në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Ajo cilësohet si femër modeste, e zgjuar dhe shumë e dhënë mbas familjes, njerëzve të zemrës.

Lidhjen e saj të dashurisë me Besin e bëri publike muaj me parë dhe kohë pas kohe publikon fotografi me të.

Së fundi ka publikuar një imazh të lezetshëm në natyrë. Ata duken tejet të lutur, teksa shihet se si Besi e ka hipur në lis Riolen.

“I çmuari im”, ka shkruar ajo krahas këtij imazhi.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ky është dhëndëri i Remzies Ky është dhëndëri i RemziesRating: 5.0
To Top