SHOWBIZ

Ky është mysafiri i papritur në “Babyshower” te Sara

Mysafiri i papritur në “Babyshower” te Sara.

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur Ledri dhe Sara dje kishin mbledhur personat e tyre më të dashur në festën e organizuar për vajzën e cila do të vijë së shpejti në jetë.

Përmes një videos së publikuar në Instagram Ledri tregoi se i pranishëm ishte edhe një djalë i vogël i cili kishte ardhur me biçikletë me drita vezulluese.

“Policia me nal nejen”, është mbishkrimi që reperi e la mbi videon e publikuar. Këtë festë e bëri të veçantë edhe prania e gjyshes së Ledrit Naxhije Buqinca e cila edhe këndoi për nipin.

Fotografi e video të shumta nga festa u publikuan në rrjetet sociale si nga vetë çfiti ashtu edhe nga të ftuarit.

Loading...

Mysafiri i papritur në “Babyshower” te Sara.

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur Ledri dhe Sara dje kishin mbledhur personat e tyre më të dashur në festën e organizuar për vajzën e cila do të vijë së shpejti në jetë.

Përmes një videos së publikuar në Instagram Ledri tregoi se i pranishëm ishte edhe një djalë i vogël i cili kishte ardhur me biçikletë me drita vezulluese.

“Policia me nal nejen”, është mbishkrimi që reperi e la mbi videon e publikuar. Këtë festë e bëri të veçantë edhe prania e gjyshes së Ledrit Naxhije Buqinca e cila edhe këndoi për nipin.

Fotografi e video të shumta nga festa u publikuan në rrjetet sociale si nga vetë çfiti ashtu edhe nga të ftuarit.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ky është mysafiri i papritur në “Babyshower” te Sara Ky është mysafiri i papritur në “Babyshower” te SaraRating: 5.0
To Top