SHOWBIZ

Ky postim i Ermalit nuk do t’i pëlqej aspak Arianës

Ermal Fejzullahu është ndër emrat më të lakuar në estradën shqiptare.

Komentohet mjaft shumë për talentin e tij në muzikë, por nuk shpëton pa u komentuar edhe nga pamja fizike.

Edhe pse pak në mbipeshë, Ermali nuk e ka aspak këtë problem dhe ndjehet mirë me veten, shkruan Indeksonline.

Së fundi në Instastory ndau një fotografi, ku shihet se para vetes ka një hamburger të madh.

Madje ai ka bërë shaka me këtë gjë duke thënë se është në dietë. Mos lënja anash e ushqimeve që shtojnë peshë, sigurisht se nuk do t’i pëlqej as Arianës.

Sidoqoftë, çifti në fjalë ditët e verës ai i kanë kaluar nëpër vende luksoze.

Loading...

Ermal Fejzullahu është ndër emrat më të lakuar në estradën shqiptare.

Komentohet mjaft shumë për talentin e tij në muzikë, por nuk shpëton pa u komentuar edhe nga pamja fizike.

Edhe pse pak në mbipeshë, Ermali nuk e ka aspak këtë problem dhe ndjehet mirë me veten, shkruan Indeksonline.

Së fundi në Instastory ndau një fotografi, ku shihet se para vetes ka një hamburger të madh.

Madje ai ka bërë shaka me këtë gjë duke thënë se është në dietë. Mos lënja anash e ushqimeve që shtojnë peshë, sigurisht se nuk do t’i pëlqej as Arianës.

Sidoqoftë, çifti në fjalë ditët e verës ai i kanë kaluar nëpër vende luksoze.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ky postim i Ermalit nuk do t’i pëlqej aspak Arianës Ky postim i Ermalit nuk do t’i pëlqej aspak ArianësRating: 5.0
To Top