SHOWBIZ

Labi e Qëndresa po bëhen prindër për herë të dytë? Fotoja e fundit ‘zbulon’ gjithҫka

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit barku i saj po duket paksa i fryrë, madje është munduar ta fshehë.

A thua ajo dhe Labi po bëhen prindër për herë të dytë?/ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit barku i saj po duket paksa i fryrë, madje është munduar ta fshehë.

A thua ajo dhe Labi po bëhen prindër për herë të dytë?/ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Labi e Qëndresa po bëhen prindër për herë të dytë? Fotoja e fundit ‘zbulon’ gjithҫka Labi e Qëndresa po bëhen prindër për herë të dytë? Fotoja e fundit ‘zbulon’ gjithҫkaRating: 5.0
To Top