SHOWBIZ

Labi fton për herë të parë Qëndresën në emision, shikoni si paraqitet ajo

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit të njohur, Labinot Gashi.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të nje vajze, përcjell ORAinfo.

Labi në emisionin e tij ‘Një kafe me Labin’ sot për herë të parë e ka të ftuar Qëndresën.

E ajo është zbukuruar si kurrë më parë./ORAinfo/

Loading...

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit të njohur, Labinot Gashi.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të nje vajze, përcjell KosovaToday.

Labi në emisionin e tij ‘Një kafe me Labin’ sot për herë të parë e ka të ftuar Qëndresën.

E ajo është zbukuruar si kurrë më parë. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Labi fton për herë të parë Qëndresën në emision, shikoni si paraqitet ajo Labi fton për herë të parë Qëndresën në emision, shikoni si paraqitet ajoRating: 5.0
To Top