SHOWBIZ

Labi me nusen nisen për fejesën e miqve të tyre, Qëndresa mor vëmendjen me këtë fustan

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se ajo dhe Labi kanë shkuar në fejesë.

Qëndresa po duket shumë bukur me këtë fustan./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se ajo dhe Labi kanë shkuar në fejesë.

Qëndresa po duket shumë bukur me këtë fustan./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Labi me nusen nisen për fejesën e miqve të tyre, Qëndresa mor vëmendjen me këtë fustan Labi me nusen nisen për fejesën e miqve të tyre, Qëndresa mor vëmendjen me këtë fustanRating: 5.0
To Top