SHOWBIZ

Labi publikon foto me nënën, me këto fjalë të ëmbëla i drejtohet asaj

Labinot Tahiri e nisi ditën duke pirë çaj me nënën e tij.

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, njihet si një person shumë i afërt me fansat e tij, shkruan lajmi.

E nuk ka se si të mos jetë edhe me familjen e tij, sidomos nënën.

Ditën e sotme ai e nisi duke pirë çaj me të dhe fansave u tha mirëmëngjesi me një imazh të veçantë ku nuk munguan disa fjalë zemre.

“Mirëmengjesi më nanen time duke e pi nga një qaj!Ju përshêndesim nga zemra! Drita e syve tê mi, më linde e me rrite që ta njoh botën time të ambël e me plot dashuri! Ama, jeta bëhet e ambël, vetëm atehere kur mendojmë për të tjerët sikurse që mendojmë mirë pêr nanên dhe tê shtrejtën dashuri! Labi-FKSH ”, ka shkruar ai.

Loading...

Labinot Tahiri e nisi ditën duke pirë çaj me nënën e tij.

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, njihet si një person shumë i afërt me fansat e tij, shkruan lajmi.

E nuk ka se si të mos jetë edhe me familjen e tij, sidomos nënën.

Ditën e sotme ai e nisi duke pirë çaj me të dhe fansave u tha mirëmëngjesi me një imazh të veçantë ku nuk munguan disa fjalë zemre.

“Mirëmengjesi më nanen time duke e pi nga një qaj!Ju përshêndesim nga zemra! Drita e syve tê mi, më linde e me rrite që ta njoh botën time të ambël e me plot dashuri! Ama, jeta bëhet e ambël, vetëm atehere kur mendojmë për të tjerët sikurse që mendojmë mirë pêr nanên dhe tê shtrejtën dashuri! Labi-FKSH ”, ka shkruar ai.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Labi publikon foto me nënën, me këto fjalë të ëmbëla i drejtohet asaj Labi publikon foto me nënën, me këto fjalë të ëmbëla i drejtohet asajRating: 5.0
To Top