SHOWBIZ

Lajmi i fundit: Aktorja e njohur gjendet pa shenja jete në banesën e saj

Aktorja e njohur gjendet e vdekur në banesën e saj.

Vdes në mënyrë të parakohshme aktorja e njohur japoneze, Sei Ashina.

Aktorja 36-vjeçare u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Tokio, të hënën.

Sipas Variety, vdekja e saj është cilësuar si vetëvra’sje, nga kompania e menaxhimit dhe policia e Tokios.

Vëllai i saj ishte i pari që zbuloi trupin e pajetë pasi motra nuk po i kthente mesazhe dhe telefonatat që nga e diela.

Deri më tani nuk dihet motivi që e shtyu aktoren të ndërrmerte këtë akt, pasi ajo nuk ka lënë asnjë shënim.

Loading...

Aktorja e njohur gjendet e vdekur në banesën e saj.

Vdes në mënyrë të parakohshme aktorja e njohur japoneze, Sei Ashina.

Aktorja 36-vjeçare u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Tokio, të hënën.

Sipas Variety, vdekja e saj është cilësuar si vetëvra’sje, nga kompania e menaxhimit dhe policia e Tokios.

Vëllai i saj ishte i pari që zbuloi trupin e pajetë pasi motra nuk po i kthente mesazhe dhe telefonatat që nga e diela.

Deri më tani nuk dihet motivi që e shtyu aktoren të ndërrmerte këtë akt, pasi ajo nuk ka lënë asnjë shënim.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lajmi i fundit: Aktorja e njohur gjendet pa shenja jete në banesën e saj Lajmi i fundit: Aktorja e njohur gjendet pa shenja jete në banesën e sajRating: 5.0
To Top