SHOWBIZ

Learta bën fotosesion me dimi e dallamë, i lë nën ‘hije’ të gjitha nuset e estradës

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka realizuar një fotosesion me dimi e dallamë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka realizuar një fotosesion me dimi e dallamë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta bën fotosesion me dimi e dallamë, i lë nën ‘hije’ të gjitha nuset e estradës Learta bën fotosesion me dimi e dallamë, i lë nën ‘hije’ të gjitha nuset e estradësRating: 5.0
To Top