SHOWBIZ

Learta ‘dashurohet’ në vetën e saj, kështu e përshkruan paraqitjen e fundit

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo po shihet shpesh me dimija dhe dallamë.

“Ari mbetet shoqëruesi me i bukur për një pamje madhështore”, i ka përshkuar këto foto Learta. /ORAinfo/

Loading...

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo po shihet shpesh me dimija dhe dallamë.

“Ari mbetet shoqëruesi me i bukur për një pamje madhështore”, i ka përshkuar këto foto Learta. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta ‘dashurohet’ në vetën e saj, kështu e përshkruan paraqitjen e fundit Learta ‘dashurohet’ në vetën e saj, kështu e përshkruan paraqitjen e funditRating: 5.0
To Top