SHOWBIZ

Learta e Kushtrimi lajmërohen nga pushimet, ky detaj ka befasuar të gjithë

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë një çift shumë i njohur për publikun.

Reja dhe djali i Shyhrete Behlulit janë tejet të përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ata po i shijojnë pushimet së bashku.

E me foton që kanë publikuar së fundi, Learta e Kushtrimi kanë befasuar ndjekësit pasi po duken si motër e vëlla./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë një çift shumë i njohur për publikun.

Reja dhe djali i Shyhrete Behlulit janë tejet të përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ata po i shijojnë pushimet së bashku.

E me foton që kanë publikuar së fundi, Learta e Kushtrimi kanë befasuar ndjekësit pasi po duken si motër e vëlla./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta e Kushtrimi lajmërohen nga pushimet, ky detaj ka befasuar të gjithë Learta e Kushtrimi lajmërohen nga pushimet, ky detaj ka befasuar të gjithëRating: 5.0
To Top