SHOWBIZ

Learta e Shyhretja sapo dolën nga ‘duart’ e Njomzës, vjehërr e re po duken si kukulla

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjet e fundit ajo shihet bashkë me Shyhreten, ku të dyja janë rregulluar dhe po duken si kukulla./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjet e fundit ajo shihet bashkë me Shyhreten, ku të dyja janë rregulluar dhe po duken si kukulla./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta e Shyhretja sapo dolën nga ‘duart’ e Njomzës, vjehërr e re po duken si kukulla Learta e Shyhretja sapo dolën nga ‘duart’ e Njomzës, vjehërr e re po duken si kukullaRating: 5.0
To Top