SHOWBIZ

Learta feston ditëlindjen, Shyhretja i bën urimin më të veçant

Shyhrete Behluli zgjedhe fjalët më të ëmbla për ta uruar nusen për ditëlindje.

Sopranoja Learta Jakupi dje ka festuar ditëlindjen.

Learta Jakupi solistja dhe njëkohësisht nusja e Shyhrete Behlulit dje ka festuar ditëlindjen e saj dhe kishte organizuar një aheng me familjar dhe miqtë e saj, shkruan lajmi.net.

Sopranoja ka marrë urime të shumta nga familjarët, kolegët dhe fansat e saj, por i veçantë ishte edhe ai i vjehrrës së saj e cila kishte zgjedhur fjalët më të ëmbla për nënën e Matinit.

“Urime ditelindjen nusja jone ma e mira , keshtu te buzeqeshur na shkoft jeta!” kishte shkruar Shyhretja pranë imazheve të ndara nga festa e mbrëmshme.

Loading...

Shyhrete Behluli zgjedhe fjalët më të ëmbla për ta uruar nusen për ditëlindje.

Sopranoja Learta Jakupi dje ka festuar ditëlindjen.

Learta Jakupi solistja dhe njëkohësisht nusja e Shyhrete Behlulit dje ka festuar ditëlindjen e saj dhe kishte organizuar një aheng me familjar dhe miqtë e saj, shkruan lajmi.net.

Sopranoja ka marrë urime të shumta nga familjarët, kolegët dhe fansat e saj, por i veçantë ishte edhe ai i vjehrrës së saj e cila kishte zgjedhur fjalët më të ëmbla për nënën e Matinit.

“Urime ditelindjen nusja jone ma e mira , keshtu te buzeqeshur na shkoft jeta!” kishte shkruar Shyhretja pranë imazheve të ndara nga festa e mbrëmshme.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta feston ditëlindjen, Shyhretja i bën urimin më të veçant Learta feston ditëlindjen, Shyhretja i bën urimin më të veçantRating: 5.0
To Top