SHOWBIZ

Learta i kthehet punës në dyqanin e saj, ky fustan ja zbulon sa shumë i është rritur barku

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta i është rikthyer punës në dyqanin e saj.

E veshur me fustan të gjatë, barku i fryrë i Leartës bie në sy. /ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë e dytë, Learta i është rikthyer punës në dyqanin e saj.

E veshur me fustan të gjatë, barku i fryrë i Leartës bie në sy. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta i kthehet punës në dyqanin e saj, ky fustan ja zbulon sa shumë i është rritur barku Learta i kthehet punës në dyqanin e saj, ky fustan ja zbulon sa shumë i është rritur barkuRating: 5.0
To Top