SHOWBIZ

Learta ia zgjodhi fustanin më të bukur, Shyhretja ia ‘ftohë’ të gjithave më pamjen

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është pjesë e skenës tash e disa vite dhe që nga fillimi ka qenë shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që komentohen shumë në dhe e bëjnë të jetë në qendër të medieve rozë.

Sot, Shyhretja ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan që ia ka zgjedhur Learta.

Dhe me këtë pamje Shyhretja po duket mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është pjesë e skenës tash e disa vite dhe që nga fillimi ka qenë shumë e përfolur në publik, përcjell KosovaToday.

Janë paraqitjet e saj ato që komentohen shumë në dhe e bëjnë të jetë në qendër të medieve rozë.

Sot, Shyhretja ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan që ia ka zgjedhur Learta.

Dhe me këtë pamje Shyhretja po duket mahnitëse. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta ia zgjodhi fustanin më të bukur, Shyhretja ia ‘ftohë’ të gjithave më pamjen Learta ia zgjodhi fustanin më të bukur, Shyhretja ia ‘ftohë’ të gjithave më pamjenRating: 5.0
To Top