SHOWBIZ

Learta lajmërohet nga vendi i punës, veshja e saj si adoleshente mori tërë vëmendjen

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga puna dhe shihet e veshur me një stil të thjeshtë.

Edhe e tillë, reja e Shyhretes po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga puna dhe shihet e veshur me një stil të thjeshtë.

Edhe e tillë, reja e Shyhretes po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta lajmërohet nga vendi i punës, veshja e saj si adoleshente mori tërë vëmendjen Learta lajmërohet nga vendi i punës, veshja e saj si adoleshente mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top