SHOWBIZ

Learta me fustanet më speciale për Shyhreten dhe Engjin, ato ‘mahnisin’ me pamjet

Learta Jakupi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo tani është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Learta ka hapur një dyqan të vetin me veshje elegante për femra.

Ajo po kujdeset për veshjet e familjareve të saj.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se ka zgjedhur fustanet më të bukura për kunatën e vjehrrën.

E Engji dhe Shyhretja ‘mahnisin’ me pamjen./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo tani është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Learta ka hapur një dyqan të vetin me veshje elegante për femra.

Ajo po kujdeset për veshjet e familjareve të saj.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se ka zgjedhur fustanet më të bukura për kunatën e vjehrrën.

E Engji dhe Shyhretja ‘mahnisin’ me pamjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta me fustanet më speciale për Shyhreten dhe Engjin, ato ‘mahnisin’ me pamjet Learta me fustanet më speciale për Shyhreten dhe Engjin, ato ‘mahnisin’ me pamjetRating: 5.0
To Top