SHOWBIZ

Learta me nusen e vëllaut në pushime, vishen të dyja njësojë

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Leartën në pushime dhe duket se po kalojnë shumë mirë.

Ajo që bie në sy është veshja e tyre e ngjashme./ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Leartën në pushime dhe duket se po kalojnë shumë mirë.

Ajo që bie në sy është veshja e tyre e ngjashme./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta me nusen e vëllaut në pushime, vishen të dyja njësojë Learta me nusen e vëllaut në pushime, vishen të dyja njësojëRating: 5.0
To Top