SHOWBIZ

Learta pa pikë grimi, befasoi të gjithë me pamjen e saj

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vajzën e saj, ku Learta është pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me vajzën e saj, ku Learta është pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta pa pikë grimi, befasoi të gjithë me pamjen e saj Learta pa pikë grimi, befasoi të gjithë me pamjen e sajRating: 5.0
To Top