SHOWBIZ

Learta pa pikë grimi, do të befasoheni me këtë pamje të saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa pikë grimi dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pa pikë grimi dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta pa pikë grimi, do të befasoheni me këtë pamje të saj Learta pa pikë grimi, do të befasoheni me këtë pamje të sajRating: 5.0
To Top