SHOWBIZ

Learta shfaqet me burrin e djalin nga Brezovica, barku i saj mori gjithë vëmendjen

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet nga Brezovica me burrin dhe djalin e është padyshim barku i saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet nga Brezovica me burrin dhe djalin e është padyshim barku i saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta shfaqet me burrin e djalin nga Brezovica, barku i saj mori gjithë vëmendjen Learta shfaqet me burrin e djalin nga Brezovica, barku i saj mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top