SHOWBIZ

Learta shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E sot Learta ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, ndërsa barku i saj i rrombullakët bie në sy.

E shtatzënia e ka zbukuruar edhe me shumë Leartën, e cila po duket shumë joshëse në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Loading...

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E sot Learta ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, ndërsa barku i saj i rrombullakët bie në sy.

E shtatzënia e ka zbukuruar edhe me shumë Leartën, e cila po duket shumë joshëse në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen Learta shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top