SHOWBIZ

Learta vishet në dimi e dallam, Shyhretja shfaqet e lumtur pranë saj

Learta dhe Shyhretja janë dy personazhe shumë të përfolura.

Re e vjehërr kanë marrë zemrat e publikut me raportet e tyre të mira, shkruan ORAinfo.

Shumë shpesh shfaqen pranë njëra-tjerës, të dyja me fytyrë të buzëqeshur.

Së fundi, Learta ja realizuar një set fotografik në veshje nusërie.

E në mesin e tyre shfaqet edhe Shyhretja e të cilës duket se i është zemra ‘mal’ kur e ka parë nusen e saj./ORAinfo/

Loading...

Learta dhe Shyhretja janë dy personazhe shumë të përfolura.

Re e vjehërr kanë marrë zemrat e publikut me raportet e tyre të mira, shkruan ORAinfo.

Shumë shpesh shfaqen pranë njëra-tjerës, të dyja me fytyrë të buzëqeshur.

Së fundi, Learta ja realizuar një set fotografik në veshje nusërie.

E në mesin e tyre shfaqet edhe Shyhretja e të cilës duket se i është zemra ‘mal’ kur e ka parë nusen e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Learta vishet në dimi e dallam, Shyhretja shfaqet e lumtur pranë saj Learta vishet në dimi e dallam, Shyhretja shfaqet e lumtur pranë sajRating: 5.0
To Top