SHOWBIZ

Ledri shëtitet në mal me të dashurën, por ky veprim i Sarës i ka çuditur të gjithë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Këtë fundjavë ata kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

E në një postim të Ledrit ata shihet se kanë dalë për shëtitje në mal.

Mirëpo, në foton që ka publikuar Ledri shihet Sara me këmbën lart, e me këtë veprim ajo i ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Që të dy i gjejmë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Këtë fundjavë ata kanë vendosur ta kalojnë në Brezovicë.

E në një postim të Ledrit ata shihet se kanë dalë për shëtitje në mal.

Mirëpo, në foton që ka publikuar Ledri shihet Sara me këmbën lart, e me këtë veprim ajo i ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ledri shëtitet në mal me të dashurën, por ky veprim i Sarës i ka çuditur të gjithë Ledri shëtitet në mal me të dashurën, por ky veprim i Sarës i ka çuditur të gjithëRating: 5.0
To Top