SHOWBIZ

Leonora bën një ndryshim të papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët dhe po i duken shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët dhe po i duken shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leonora bën një ndryshim të papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj Leonora bën një ndryshim të papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e sajRating: 5.0
To Top