SHOWBIZ

Leonora i befason të gjithë, publikon momentin duke ‘ngjit’ dhëmbin e ri

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora se fundmi ka publikuar një video duke i rregulluar dhëmbët të dentisti.

Në këtë video shihet momenti kur Leonora vë dhëmbin e ri. /ORAinfo/

Më poshtë e gjeni videon e Leonora Jakupit duke i rregulluar dhëmbët…

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora se fundmi ka publikuar një video duke i rregulluar dhëmbët të dentisti.

Në këtë video shihet momenti kur Leonora vë dhëmbin e ri. /ORAinfo/

Më poshtë e gjeni videon e Leonora Jakupit duke i rregulluar dhëmbët…

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leonora i befason të gjithë, publikon momentin duke ‘ngjit’ dhëmbin e ri Leonora i befason të gjithë, publikon momentin duke ‘ngjit’ dhëmbin e riRating: 5.0
To Top