SHOWBIZ

Leonora Jakupi kështu e quan Sabri Fejzullahun për ditëlindje

Leonora Jakupi me urim të veçantë për Sabri Fejzullahun, kështu e quan.

Leonora Jakupi zgjodhi fjalët më të bukura për Sabri Fejzullahun.

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi plot 73 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, artisti ka pranuar urime të panumërta, nga familjarë, miq, fansa e kolegë të estradës.

Nuk mungoi as urimi i Leonora Jakupit, e cila me këtë rast ndau një fotografi nga videoklipi që e kishte me Sabriun.

“Urime ditelindja legjende e gjalle. Te duam pa fund!”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.

Për dallim prej artistëve të tjerë, Sabri Fejzullahu gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Loading...

Leonora Jakupi me urim të veçantë për Sabri Fejzullahun, kështu e quan.

Leonora Jakupi zgjodhi fjalët më të bukura për Sabri Fejzullahun.

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbushi plot 73 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, artisti ka pranuar urime të panumërta, nga familjarë, miq, fansa e kolegë të estradës.

Nuk mungoi as urimi i Leonora Jakupit, e cila me këtë rast ndau një fotografi nga videoklipi që e kishte me Sabriun.

“Urime ditelindja legjende e gjalle. Te duam pa fund!”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.

Për dallim prej artistëve të tjerë, Sabri Fejzullahu gjatë kësaj periudhe nuk ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leonora Jakupi kështu e quan Sabri Fejzullahun për ditëlindje Leonora Jakupi kështu e quan Sabri Fejzullahun për ditëlindjeRating: 5.0
To Top