SHOWBIZ

Leonora na prezanton me vëllain, shikoni sa shumë ngjajnë

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pranë vëllait të saj.

E ata duket se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pranë vëllait të saj.

E ata duket se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leonora na prezanton me vëllain, shikoni sa shumë ngjajnë Leonora na prezanton me vëllain, shikoni sa shumë ngjajnëRating: 5.0
To Top