SHOWBIZ

Leonora në pushime me nënën, motrën dhe mbesën, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me nënën, motrën e mbesën në pushime.

Të gjitha po duken tejet bukur dhe shumë të lumtura./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me nënën, motrën e mbesën në pushime.

Të gjitha po duken tejet bukur dhe shumë të lumtura./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leonora në pushime me nënën, motrën dhe mbesën, pamja e tyre mori tërë vëmendjen Leonora në pushime me nënën, motrën dhe mbesën, pamja e tyre mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top