SHOWBIZ

Leonorën e pret shoqja me pite, ajo nuk përmbahet në reagimin

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka shkuar për vizitë te shoqja e saj, Jehona Sopi.

E Jehona e ka pritur atë me pite, e këtë moment Leonora nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

n

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo përmes një postimi ka treguar se ka shkuar për vizitë te shoqja e saj, Jehona Sopi.

E Jehona e ka pritur atë me pite, e këtë moment Leonora nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

n

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leonorën e pret shoqja me pite, ajo nuk përmbahet në reagimin Leonorën e pret shoqja me pite, ajo nuk përmbahet në reagiminRating: 5.0
To Top