SHQIPERIA

Leverkusen fiton ndaj Atleticos dhe hyjnë në garë për kualifikim

Do të duhej ndeshja e katërt në Champions League që gjermanët e Bayer Leverkusen të merrnin pikët e para për këtë sezon.
Fitorja ndaj Atletico Madrid, vlen dyfish pasi i futi gjermanët në garë për kualifikim.
Me Juven tashmë të kualifikuar matematikisht, shpresat e Leverkusen për një vend në fazën tjetër të Champions League do të varen edhe nga djemtë e Simeones.
Por fitorja e sotme është një sinjal zgjimi për gjermanët, të cilët e shohin veten të barabartë me rusët e Lokomotivës së Moskës në garë për vendin e tretë.

Loading...


Do të duhej ndeshja e katërt në Champions League që gjermanët e Bayer Leverkusen të merrnin pikët e para për këtë sezon.

Fitorja ndaj Atletico Madrid, vlen dyfish pasi i futi gjermanët në garë për kualifikim.

Me Juven tashmë të kualifikuar matematikisht, shpresat e Leverkusen për një vend në fazën tjetër të Champions League do të varen edhe nga djemtë e Simeones.

Por fitorja e sotme është një sinjal zgjimi për gjermanët, të cilët e shohin veten të barabartë me rusët e Lokomotivës së Moskës në garë për vendin e tretë.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Leverkusen fiton ndaj Atleticos dhe hyjnë në garë për kualifikim Leverkusen fiton ndaj Atleticos dhe hyjnë në garë për kualifikimRating: 5.0
To Top