SHOWBIZ

Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërteta

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me shoqen e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me shoqen e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërteta Lola ka dalur me shoqen e vet, të dyja po duket si ‘loҫka’ të vërtetaRating: 5.0
To Top