SHOWBIZ

Lola nuk e lë rehat Dautin në pushime, shikon çka i bën

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo dhe Dauti tani po i kalojnë pushimet në bregdet.

E sot, Lola ka publikuar një video ku shihet duke e ngacmuar Dautin me ujë./ORAinfo/

Loading...

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Ajo dhe Dauti tani po i kalojnë pushimet në bregdet.

E sot, Lola ka publikuar një video ku shihet duke e ngacmuar Dautin me ujë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lola nuk e lë rehat Dautin në pushime, shikon çka i bën Lola nuk e lë rehat Dautin në pushime, shikon çka i bënRating: 5.0
To Top