SHOWBIZ

Loredana e veshur me shumë stil, po ky detaj mori tërë vëmendjen

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil, por po duket e veshur si adoleshente./ORAinfo/

Loading...

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil, por po duket e veshur si adoleshente./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Loredana e veshur me shumë stil, po ky detaj mori tërë vëmendjen Loredana e veshur me shumë stil, po ky detaj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top