SHOWBIZ

Loredana në “krahët” e Cristiano Ronaldos

Loredana në shoqëri me Cristiano Ronaldon.

Loredana ishte mbrëmë në MTV Europe Music Aëards 2019, ku edhe mori çmimin për ‘Performancën më të mirë zvicerane’.

Përpos çmimit dhe gjithë vëmendjes që iu dha këngëtares, kjo bëri edhe një hap tutje.

Loredana takoi yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo-n, i cili u zgjodh pesë herë futbollisti më i mirë në botë.

Madje dyshja realizuan edhe një fotografi bashkë, e Ronaldo duket mjaftë i shoqërueshëm.

Loading...

Loredana në shoqëri me Cristiano Ronaldon.

Loredana ishte mbrëmë në MTV Europe Music Aëards 2019, ku edhe mori çmimin për ‘Performancën më të mirë zvicerane’.

Përpos çmimit dhe gjithë vëmendjes që iu dha këngëtares, kjo bëri edhe një hap tutje.

Loredana takoi yllin e Juventusit, Cristiano Ronaldo-n, i cili u zgjodh pesë herë futbollisti më i mirë në botë.

Madje dyshja realizuan edhe një fotografi bashkë, e Ronaldo duket mjaftë i shoqërueshëm.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Loredana në “krahët” e Cristiano Ronaldos Loredana në “krahët” e Cristiano RonaldosRating: 5.0
To Top