SHOWBIZ

Luana duket ndryshe, ja çfarë ndryshimi ka bërë

Ajo gjithmonë është pjesë e mediave.

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj.

Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli.

Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të heqë dorë nga flokët e gjatë.

Këtë moderatorja e ka zbuluar me fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale, pasi ka vendosur që në episodin e emisionit të saj “Shiko Kush Luan” të shfaqet me një dukje të re.

Moderatorja ka hequr zgjatimet dhe ka treguar se flokët e veta i ka të gjata deri tek supet dhe duhet thënë se i shkojnë shumë.

Madje edhe fansat e saj të shumtë e kanë komplimentuar për pamjen e re.

Loading...

Ajo gjithmonë është pjesë e mediave.

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për dukjen e saj.

Prej kohësh atë e kemi parë me flokët bionde të gjata deri te beli.

Por së fundmi, duket se Luana ka vendosur që të heqë dorë nga flokët e gjatë.

Këtë moderatorja e ka zbuluar me fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale, pasi ka vendosur që në episodin e emisionit të saj “Shiko Kush Luan” të shfaqet me një dukje të re.

Moderatorja ka hequr zgjatimet dhe ka treguar se flokët e veta i ka të gjata deri tek supet dhe duhet thënë se i shkojnë shumë.

Madje edhe fansat e saj të shumtë e kanë komplimentuar për pamjen e re.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luana duket ndryshe, ja çfarë ndryshimi ka bërë Luana duket ndryshe, ja çfarë ndryshimi ka bërëRating: 5.0
To Top