SHOWBIZ

Luana me fustan të kuq lëkure në emisionin e parë, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar ai

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca vazhdon të jetë e e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Në emiosin e parë ajo është shfaqur me sutanin e kuq i cili kushton hiç me pak se 5 490 dolarë.

Luana njihet për stilin dhe veshjet e shtrenjta. /ORAinfo/

Loading...

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca vazhdon të jetë e e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Në emiosin e parë ajo është shfaqur me sutanin e kuq i cili kushton hiç me pak se 5 490 dolarë.

Luana njihet për stilin dhe veshjet e shtrenjta. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luana me fustan të kuq lëkure në emisionin e parë, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar ai Luana me fustan të kuq lëkure në emisionin e parë, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar aiRating: 5.0
To Top