SHOWBIZ

Luana ‘ndez’ Instagramin, ‘çmend’ fansat me këtë dukje

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo është gjithmonë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë, përcjell ORAinfo.

Luana është tejet e pranishme me postime në rrjete sociale dhe pas vetes ka ndjekës të shumtë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka është bërë gati për emision, e linjat e saj trupore morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo është gjithmonë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë, përcjell KosovaToday.

Luana është tejet e pranishme me postime në rrjete sociale dhe pas vetes ka ndjekës të shumtë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka është bërë gati për emision, e linjat e saj trupore morën gjithë vëmendjen. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luana ‘ndez’ Instagramin, ‘çmend’ fansat me këtë dukje Luana ‘ndez’ Instagramin, ‘çmend’ fansat me këtë dukjeRating: 5.0
To Top