SHOWBIZ

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, sapo dha lajmin e madh

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Përmes postimit të fundit ajo ka njoftuar se në sezonin e ri të “Shiko Kush Luan” do të ketë një rubrikë kushtuar vajzave që ia dalin vet.

“E ftuara ime speciale kete vit dua te jesh Ti. Eja na frymezo, eja na motivo, eja ti japim ze qenies me te fuqishme ne bote. Femres!!! Te pres!”- ka shkruar Luana./ORAinfo/

Loading...

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Përmes postimit të fundit ajo ka njoftuar se në sezonin e ri të “Shiko Kush Luan” do të ketë një rubrikë kushtuar vajzave që ia dalin vet.

“E ftuara ime speciale kete vit dua te jesh Ti. Eja na frymezo, eja na motivo, eja ti japim ze qenies me te fuqishme ne bote. Femres!!! Te pres!”- ka shkruar Luana./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, sapo dha lajmin e madh Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, sapo dha lajmin e madhRating: 5.0
To Top