SHOWBIZ

Luana shfaqet joshëse para pasqyrës, ky detaj mori gjithë vëmendjen

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është shumë akvie në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshimet.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse, ndërsa fundshpina e zbuluar merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është shumë akvie në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshimet.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë joshëse, ndërsa fundshpina e zbuluar merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luana shfaqet joshëse para pasqyrës, ky detaj mori gjithë vëmendjen Luana shfaqet joshëse para pasqyrës, ky detaj mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top