SHOWBIZ

Luksi s’ka fund për Leonora Jakupin, shpenzon 3.850 euro për këtë xhaketë!

Leonora Jakupi shpenzon shumë për paraqitjet publike.

Këngëtarja është një prej emrave të estradës, që gjithmonë shquhet për elegancën në çdo paraqitje publike.

Ajo shpenzon shumë për veshjet dhe preferon markat më të njohura botërore, për kostumet në të cilat e shohim vazhdimisht.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një xhaketë të markës “Versace”, çmimi i të cilës është 3.850 euro.

Aspak i lirë nuk është rripi i zi i të njëjtës markë, i cili kushton 490 euro, shkruan lajmi. net.

Kujtojmë se Leonora Jakupi komentohet shumë edhe për qëndrimin në top-formë përgjatë këtyre viteve të karrierës së saj në muzikë.

Loading...

Leonora Jakupi shpenzon shumë për paraqitjet publike.

Këngëtarja është një prej emrave të estradës, që gjithmonë shquhet për elegancën në çdo paraqitje publike.

Ajo shpenzon shumë për veshjet dhe preferon markat më të njohura botërore, për kostumet në të cilat e shohim vazhdimisht.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një xhaketë të markës “Versace”, çmimi i të cilës është 3.850 euro.

Aspak i lirë nuk është rripi i zi i të njëjtës markë, i cili kushton 490 euro, shkruan lajmi. net.

Kujtojmë se Leonora Jakupi komentohet shumë edhe për qëndrimin në top-formë përgjatë këtyre viteve të karrierës së saj në muzikë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Luksi s’ka fund për Leonora Jakupin, shpenzon 3.850 euro për këtë xhaketë! Luksi s’ka fund për Leonora Jakupin, shpenzon 3.850 euro për këtë xhaketë!Rating: 5.0
To Top