SHOWBIZ

Lulen e Motrave Mustafa e ka ‘transformuar’ frizerja, do të befasoheni me pamjen e saj

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lulen e Motrave Mustafa e ka ‘transformuar’ frizerja, do të befasoheni me pamjen e saj Lulen e Motrave Mustafa e ka ‘transformuar’ frizerja, do të befasoheni me pamjen e sajRating: 5.0
To Top