SHOWBIZ

Lulja dhe Lirimi i ‘gëzojnë’ fansat e tyre, ҫifti i njohur sapo dhanë lajmin e madh

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Lulja e Lirimi gëzuan fansat e tyre duke iu dhënë lajmin se nesër do të publikojnë një video shumë të mirë./ORAinfo/

Loading...

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Lulja e Lirimi gëzuan fansat e tyre duke iu dhënë lajmin se nesër do të publikojnë një video shumë të mirë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lulja dhe Lirimi i ‘gëzojnë’ fansat e tyre, ҫifti i njohur sapo dhanë lajmin e madh Lulja dhe Lirimi i ‘gëzojnë’ fansat e tyre, ҫifti i njohur sapo dhanë lajmin e madhRating: 5.0
To Top