SHOWBIZ

Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjen

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ata shihen bashkë me vajzën, ku Lulja po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ata shihen bashkë me vajzën, ku Lulja po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjen Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur me vajzën, pamja e Lules mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top