SHOWBIZ

Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo dhe Meda sot pranuan një dhuratë të veҫantë nga fansat e tyre./ORAinfo/

Loading...

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo dhe Meda sot pranuan një dhuratë të veҫantë nga fansat e tyre./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantëRating: 5.0
To Top